TDV’den, 35 bin Kur’an-ı Kerim hediye eden Afyonkarahisar ‘a teşekkür ziyareti

Türkiye Diyanet Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Çetin, Hediyem Kur’an Olsun projesine 400 bin TL değerinde 35 bin Kur’an-ı Kerim hediye ederek katkıda bulunan Afyonkarahisar ‘a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Proje Koordinatörü Mikail Çolak ile ilk olarak İl Müftüsü Şükrü Kabukçuyu ziyaret eden Çetin, projeye öncülük ettiklerinden dolayı Kabukçu’ya plaket takdim etti.
İlde en çok bağışı yapan kurum olarak Afyon Belediyesi personeli adına Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden Çetin, “Sayın başkanımıza 17 bin adetle Afyonkarahisar genelinde en fazla bağış yapma imkanı sağlamasından ve projeye verdikleri büyük destekten dolayı mutlu olduk” dedi. Çetin, Başkan Çoban’a  teşekkür belgesi takdim etti.

Afyonkarahisar Ticaret Odası Başkanı Hüsnü Serteser’e projeye katkılarından dolayı teşekkür eden Çetin,  AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, işadamları Salim Pancar, Muzaffer Akkuş, Kahvecoğlu Grup, Malaklar A.Ş. Yüntaş A.Ş.’ye de makamlarında ziyaret ederek teşekkür belgeleri takdim edildi.Çetin, Türkiye Diyanet Vakfı faaliyetlerini hakkında iş adamlarını bilgilendirdi.