bagis_yon_01  1- Sms İle Bağış

Bütün GSM operatörlerinden KURAN yazıp 4333’e gönderildiğinde 25 TL tutarında bağış yapılmış olunacaktır.

 bagis_yon_02  2- Online Sistemle Bağış

www.hediyemkuranolsun.com web sayfasından hediye et butonu tıklanarak veya vakfımızın web sayfasından online bağış bölümüne girilerek online bağış yöntemiyle kargo ücretleri dahil 25 TL bağış tutarı Vakfımızın Hediyem Kur’an Olsun ilgili hesabına yatırılabilecektir.

 bagis_yon_03  3- Türkiye Diyanet Vakfı Şubesine Müracaat Ederek Bağış

En yakın Türkiye Diyanet Vakfı Şube Temsilciliklerine ve müftülüklere gidilerek Hediyem Kur’an Olsun Projesi için makbuz karşılığı bağışta bulunulabilecektir.

 bagis_yon_04  4- Banka Yoluyla Bağış

Vakfımızın anlaşmalı olduğu Kurumsal Tahsilat Ekranı olan 9 banka (Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası, Akbank, Türkiye Finans, Kuveyt Türk, Albaraka Türk ve Garanti Bankası)nın en yakın şubesine gidilerek bağışta bulunulabilir.
İlgili bankalarda “Türkiye Diyanet Vakfı” hesabına hiçbir masraf yapılmadan, hesap numarası ve şube kodu verilmeden bağışta bulunulacak, sadece “Hediyem Kur’an Olsun Projesi’ne bağışta bulunulduğu bilgisi ilgili görevliye hatırlatılacaktır.

 bagis_yon_05  5- Yurt Dışından Bağış Yapma

Yurt dışından bağış yapmak isteyen hayırseverlerimiz ise şu yöntemlerden herhangi birini tercih ederek projemize katkıda bulunmuş olacaklardır.
– Vakfımız web sayfasındaki Online Bağış butonunu takip ederek bağışlarını online yapabilirler.
– Bulunduğunuz yerdeki en yakın DİTİB teşkilatlarına veya derneklerine uğrayarak bağış yapabilirsiniz.

Online Bağış